BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Daryti tai, kas tau patinka, tikrai nėra blogai

Labas.
Ilgokai galvojau parašyti ką nors tokio meh į savo seniai užmirštą ir likimo valiai paliktą blogą. Cha, tikrai turėjau daug minčių visiškai jį pertvarkyti į kokį a la fashion blogą su daug nuotraukų iš stiliovų puslapių ir su dar daugiau protingų frazių. Bet ai, kai ir taip pilna jų, tai nusprendžiau toliau rokuotis.

Dabar, rašydama tą nekaip skambančią įžangą, aš pasijaučiau neįtikėtinai gerai. Nerašiau nieko savo malonumui gal kokius du mėnesius, ir mat kaip viskas grįžo mano atmintin. Vien rašinėliai literatūros pamokai ar atsakymai į istorijos temas visai nepatenkino mano alkio rašyti. Taip nepatenkino, jog net pamiršau, kas tai per dalykas, kai rašai ir nereikia remtis jokiais kūriniais, laikytis struktūrų ar panašiai. Tiesiog… laisvė.
Ir man labai patinka tiesiog maigyti mygtukus ir kartoti tuos pačius žodžius keliuose sakiniuose, kurie eina iš eilės, nes, po velnių, jokia mokytoja dabar manęs netikrina ir niekas nestovi už nugaros, necakteli liežuviu! :)
O dar, pavyzdžiui, man labai patinka šokoladas. Šiandien suvalgiau visą plytelę ir buvo smagu. Dar aš žiauriai dievinu smagius vakarus su gerais draugais ir įdomiu filmu. Šiandien mačiau “Tadą Blindą”, ir, galiu pripažinti, man tikrai paliko įspūdį. O ką, nejau tai blogiau už Holivudinius banalius “Meilė iki paskutinio lašo”, “Meilė be įsipareigojimų”, “Amerikietiškas pyragas” ir t.t.?
Man labai gražu stebėti pro balkoną rajoną, kuriame gyvenu. Jis toks žvėriškai gražus! :) Ir dar man patinka daugybė dalykų, pavyzdžiui, pailsėti, juoktis, kartais net ir kiek paliežuvauti (chi chi), dar prikurti visokių bubumčikibam, nes tai smagu! Nes daryti tai, kas patinka, yra labai geras jausmas. Manau, kad į kiekvieną dalyką, kai pažiūrima iš gerosios pusės, galima įlieti šiek tiek meilės ir džiaugsmo ir šis taps superiniu.
Esmė? Džiaugtis. Džiaugtis mažais dalykais. Esu tikra, kad niekas tuo nepasinaudos, net ir aš pati, tačiau visi iki vieno žino tokį daiktą ir kai kada reikia priminimo ar gero spyrio į užpakalį, jog žmogus turi galimybę būti laimingas, o laimė ir yra mažų dalelyčių mozaika ;)

Patiko (3)

Rodyk draugams

1 komentaras

is kur zinai, kad nera blogai?

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 07:41

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic