BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Ech tos bobutės ir tie diedukai…

Tai štai.
Vaikštinėjau aš sau ramiausiai vakar vakare su šunimi ir nusprendžiau pasigrožėti nuostabiomis gėlėmis, kurios augo mažame darželyje prie penkiaaukščio namo. Vaikai aplinkui lakstė, linksmai suposi ant sūpynių (norėjau rašyti supynių, bet tada pavingiavo žodį ir dabar nežinau, kuris čia teisingas).
Kažkoks mažas berniukas netyčia spyrė kamuolį beveik prie pat to darželio ir su draugais nubėgo jo pasiimti.
Beet… tuomet į balkoną išlindo BOBUTĖ!

Ji buvo ganėtinai pikta, iš paskos sekė erzinančiai lojantis šuo. Su vandens kibiru rankose močiutė drąsiai užsimojo ir kartojo: “Jūs man mano teritorijos netrypsit! Eikit iš čia! Greit dinkit!! Kad nematyčiau, o tai užpilsiu vandens!”.
Vaikai, aišku, iškart dingo, greitai pagriebę kamuolį, o aplinkui buvę keli žmonės, tarp jų ir aš, nesuprato, kas čia įvyko.
Niekas nė nelietė to išpuoselėto darželio, absoliučiai niekas nesiruošė ir liesti. Gal močiutė neturėjo ką veikti, kad taip greitai atlėkė net su kibiru vandens ir lojančiu pagalbininku?
Teko man suprasti, kad seni žmonės tikrai dažniausiai neturi ką veikti.

Nekalbu apie visus! Turiu omeny tuos, kurie, tarkim, kai yra visiškai tuščias autobusas ir atsisėdi į kurią nors vietą, pribėga ir grūmoja pirštu, jog jaunimas turi stovėti, o ne sėdėti, kad čia tokia nepagarba ir lalala. Tuos, kurie prie pat akių aptarinėja, koks nepadorus tavo sijonas arba kokios nusmukusios kelnės. Tuos, kurių veidas apsiniaukęs labiau, nei… tiesiog labai apsiniaukęs.
Kaip būtų smagu, jei jie mažiau burbėtų ir daugiau juoktųsi:)
Cha, tikiuosi, kad kai būsiu bobutė, būsiu linksma. Nors… kas ten žino :DD

Patiko (22)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

Aš turiu tokią kaimynę, kuri mėgsta žmones gąsdinti, laistyti ir klausinėti, kur jie eina, kai durų kodas nenori veikti. Tiesa, ji su visais (net ir vaikais, kurie laksto aplink jos darželį :D) kalba rusiškai, nors ir gyvena Lietuvoj bent jau 50 metų. :D

Monika | 2011-06-29 14:46

:D Ech tos bobutės… :D

karakiwi | 2011-06-29 22:40

Smagiai. ;D Patiko. ;))

naktigonex | 2011-06-30 17:12

AAAAAAAAA!!! Tai ne vien pas mane taip.
Aš turiu kaimynė, kuri gyvena visiškai viena ir iš neturėjimo ką veikti dieną naktį tvarko savo mini darželį (na, netikrinau, bet kiek tėtis pasakojo, eidamas iš darbo(o jis eina vėlai) ją matė ten besikapstančią ten), taigi, ji ne tik neprileidžia žmonių arčiau prie jos darželio ji net neleidžia eiti asfaltu, manydama, kad kažkas pasikėsins į jos daržą. Taigi, kai kartą ėjau ir nepasiklausiau jos, kad eičiau šalin pradėjo rėkti ir ant manęs norėjo išpilti stiklainį vandens, na tuo metu ji gėrė kažką. Taigi.
Šiaip, turiu nemažai tokių kvaištelėjusių kaimynų. Vieną dar pažįstu..jis nuolat spjaudosi iš trečio aukšto balkono. Ir kai pakeli į jį akis jis nusišypso. Na, daug tokių daug. Kažko aš išsiplėčiau.
ŽODŽIU. Visos bobutės ir diedukai mano, kad kažkam reikia kažko nuo jų ir visus priskiria prie vagių ar pan.

Ina | 2011-06-30 18:46

Man regis kad jų visur… tų šnipinėjančių senukų :D Arba šiaip keistuolių :D

karakiwi | 2011-06-30 22:19

Aš lyg ir kaimynų tokių keistų neturiu, visi draugiški, mandagūs. :D Tik va, buvau kažkada pas drauge ir tik žiū- kitoj tvoros pusėj, kur yra visai kitas namas (ji gyvena nuosavame) žiūri kažkokia bobute iš balkono. Pas ją daug medžių, tai šiek tiek užstoja, bet vistiek gerai viskas matosi. Aš tik pasitryniau pakauši šiek tiek išsigandusi jos tokio įtartino žvilgsnio, o ta man pasakoja “tai čia nieko. Tu patikėk, mes su pussersere vieną kartą čia fotografavomės. Buvo gan tamsu. Peržiūrinėjam nuotraukos, žiūrim, jin žiūri tokiu žudančiu žvilgsniu į mus, akys blizga. Neįsivaizduoji, kaip išsigandom, iš karto nuotraukas ištrynėm”. Tai va, o po to, ta jos kaimynka dar ir išeit sugebėjo, vaikščiojo po savo sodely ir stebėjo. :D:D

katinuuks | 2011-06-30 22:36

nu joo, vel nesamones…

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 07:42

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic