BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Įpusėjo mano ilgasis savaitgalis

Ilgasis savaitgalis! Yay! Woo hoo! Penktadienį nereikėjo į mokyklą! Valio!
Beeet…

Iš tiesų yra ne taip jau viskas ir gerai. Ketvirtadienio vakarą praleidau niekais, penktadienį taipogi nedariau nieko prasmingo, nes orų prognozės neviliojo, o ir be to, nutiko blogų dalykų:
*pasidarė bloga mano prosenelei. Dabar jai jau geriau, tad ačiū Dievui.
*tragiški įvykiai Japonijoje. Vargšai žmonės, namai, mašinos, daiktai, visos tos atominės elektrinės. Jau kažkokie sprogimai vyksta, gamta nerimsta. Tikiuosi, kad galų gale tas košmaras baigsis. O ką, gal tie, kas išpranašavo 2012 metų pasaulio pabaigą, neklydo? Jau nieko nebežinau.
*suvokiau, kad pirmadienį rašau fizikos kontrolinį. Visos švenčiausiosios jėgos, padėkite man! Kaip nors aš suknežinsiu tuos uždavinius, kad iš jų išsiraitytų širdžiai mielas pažymys.
*blogai tai ar ne, bet žliumbiau per TITANIKĄ turbūt tiek, kad atrodžiau kaip Niagaros krioklys. Nors tai buvo vos mano antrasis žiūrėjimas (pirmą kartą filmą pamačiau praeitais metais), vis tiek išlaukiau iki pabaigos, tada prisidėjo koks pusvalandis bliovimo ir užmigau.

Šiandien vakare eisiu į spektaklį “Šykštuolis”. Sako, kad gera komedija, o ir nereikės skaityti už tai knygos. Yes! *trollface*.
Kol dar turiu saujelę minučių, parodysiu jums, mieli mano žmonės, ką šį šeštadienį veikiu, kai leidžiu kompui atsikvėpti:
Image and video hosting by TinyPic
Dešinėje, kaip matote, guli įdomioji UŽSIENIO LITERATŪROS CHRESTOMATIJA. Iš čia aš skaitau Bairono “Kainas”. Jau greitai peržengsiu 60-ies puslapių zoną. Palinkėkit sėkmės!

Dar kartkartėmis su mielu noru pavartau L’OFFICIEL. Ne, nesu ta mados diva, kuri už žurnalą paguldytų galvą ir panašiai, tačiau šitas numeriukas buvo parduodamas per Knygų Mugę už 3 Lt. O kodėl gi ne? Čia kartais yra ir įdomių straipsnių, ir originalių idėjų fotosesijoms.

Šiandien ryte dar buvau su drauge nuvykusi į Ozą. Užsukome į Accessorize parduotuvę, ten gulėjo knygelė-lankstinukas. Nusižiūrėjau labai mielą rankinuką, štai tą ale odinį rudąjį:

Image and video hosting by TinyPic

Žinoma, tip top tokio tikrovėje neradau, tačiau labai panašus kainavo 99 litus.

Pirmojoje nuotraukoje per vidurį guli neskanieji bulvių (?) traškučiai iš MAXIMOS. Turėjau suvokti iš kainos (0,69 Lt!), kad jie nebus tokie skanūs, kaip parodyti pakuotėje. Rašo dar: take me, try me, eat me. Paėmiau, paragavau, suvalgiau, bet man nepatiko. Sakau jiems tris NE.

Tai štai taip ir gyvenu. Savaitgalio pabaiga jau rytoj, pirmadienį į mokyklą, savaitės su namų darbais, tralialia… kartais nuoširdžiai pasiilgstu vasaros.

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarų – 2

I dare communicate no condition to Papa, his tension harasses me inexpressibly. June th. But wherefore are you relaxing here wet via, Crossjay!

home-page | 2012-05-12 21:32

pasibaiges jau savaitgalis senai.

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 08:03

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic