BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kai namai pakvimpa keksiukais

Sveiki, rudeniautojai! :) Na, ankstyvieji.

Senokai buvau beparašiusi kažką į savo blogą. Vis atskriedavo į galvą mintis paklydėlė, o tada paleisdavau ją it žuvį iš tinklo, nes reikiamu momentu neturėjau nei kompiuterio, nei užrašų knygutės. Arba turėjau, bet tingėjau pasinaudoti.

Dabar, kai atėjo ruduo ir vėl reikia eiti į mokyklą, laiką vertinu kur kas labiau. Kai prisimenu, kaip vasarą neturėjau ką veikti, jog pradėjau skaičiuoti ant galvos esančius plaukus ir tupėjau ant kėdės nedarydama NIEKO (visgi kažką dariau - mano šikna pasidarė kaip plekšnė, bet dabar vėl suapvalėjo kaip bačka).

Seniai svajojau gaminti pasakiškus keksiukus - ne, jų sudėtyje nebūtų vienaragių ir vaivorykščių, bet jie būtų kas kartą skirtingi, vis skanesni ir skanesni, penktadieniais, susirinkus kaži kieno namuose pažiūrėti filmo ir paplepėti, visi draugai lauktų manęs su tais mažyliais lyg kėksiukų fėjos ir būtų geri, šilti vakarai ^^…

Šiandien buvo pirmas blynas po keksiukų formelės įsigijimo.

Ką galiu pasakyti… keksiukai išėjo palyginti neblogi su tuo, kokius juos galvojau blogiausiame variante (sudegę juodukai). Buvo ale šokoladiniai (šiaip sumestas baltas šokoladas, kakava ir t.t., kitaip tariant, iš to, ką radau po ranka). Truputėlį kartus, suvalgius 4 jau išsipūtė pilvas. BET… kad jūs žinotumėt, koks aromatas sklando namuose! Mmmmmm… Gaiviai šiltai švelniai karčiai saldžiai šokoladinis, mielas, nuoširdus kvapas, toks rudeniškas, jog kitoje vietoje kitu metu ši akimirka atrodytų ne taip magiškai, kaip atrodė ir vis dar atrodo dabar.

Norėčiau, kad dabar po ranka atsidurtų ir įdomi knyga, bet galva užkimšta tik mokyklinėmis nesąmonėmis (ne visomis, žinoma - kelios iš perskaitytų sąrašo knygų buvo vertos kiekvienos sekundės). Tad kelias atsiveria šiam įrašui, arbatai ir linksmai lėkštutėje tupintiems keksams. Jau tik tupintiems, nes pilvas atrodo kaip oro balionas.

Tad tiek šiam kartui, jaukaus vakaro visiems,

K.

Patiko (14)

Rodyk draugams

1 komentaras

puikiai, isivaizduoju ta kvapa :)

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 07:41

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic