BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kaip aš atradau vaikystę iš naujo arba keliaujantys žaislai

Keliauti po pasaulį ir pamatyti įvairiausias šalis yra nuostabu, tačiau dažnai žmogus tam neturi pakankamai laiko arba pinigų. Kaip artimiau pažinti užsienį, neišleidus krūvos pinigų ir nekraustant lagamino? Idėja paprasta ir, beje, sparčiai populiarėjanti – tereikia išsiųsti savo minkštą žaisliuką ir stebėti, kaip jis keliauja.

Projektas toyvoyagers.com yra pakankamai šviežias, bet jau spėjęs pritraukti daugybę gerbėjų iš viso pasaulio. Kartą ten užsukau ir aš, tikėdamasi kažko panašaus į postcrossing’ą ar kokį penpal dalykėlį. Sakytumėt, kad vaikiška, bet iš tiesų įsitraukus net nepastebi, jog keliautojas - ne gyvas žmogus, o minkštas žaislas - tiek daug turi parodyti jam, o tiksliau šeimininkui ir visam pasauliui, kuris seka žaislo kelionės istoriją!

Viskas ganėtinai paprasta - pamatai patinkantį pliušinuką, pažiūri, ar tinka jo dydis, svoris (nuo to priklauso ir pašto išlaidos), parašai savininkui ir, jei viskas gerai, žaislas jau žingsniuoja į Lietuvą! Čia jis gyvena apie mėnesį ir fotografuojasi visur, kur netingi. Žinoma, nuotraukas reikia kelti į jo blogą (kokie laikai - net žaislai turi savo blogus), parašyti šį bei tą apie jas angliškai ir taip update’inti iki tol, kol neateina žinutė su nauju adresu, kur reikia siųsti žaisliuką.
Galima lygiai tą patį padaryti su savo numylėtu žaislu - įkelti informaciją apie jį, kelias nuotraukas pradžiai ir paieškoti forume naujų šeimininkų. Ir laukti nuotraukų iš kitos šalies! Kaip paversti minkštą meškiną keliautoju? Reikia užsiregistruoti svetainėje toyvoyagers.com (arba kitoje svetainėje, kurioje taip pat galima išsiųsti į kelionę savo žaislą), parašyti į forumo temą arba administratoriui, jog nori gauti ID numerį, o, jį gavus, užregistruoti žaislą svetainėje. ID numeris vėliau būna reikalingas tam, kad, jei žaislas pasimeta, žmogus, radęs jį, galėtų pranešti apie tai forume. Geriau tokiam reikalui sukurti vandeniui atsparią kortelę (kur būtų žaislo vardas, svetainė, ID) ir prikabinti prie žaisliuko kelionės metu :)

Įdomu tai, jog Lietuva nėra labai dažna šalis svetainėje (daugiausiai keliautojų gyvena Vokietijoje) ir todėl tai dažnam prisiregistravusiam vartotojui atrodo kaip ganėtinai egzotiška vieta. Man teko pamatyti ir nuotraukų iš Japonijos, Indonezijos, Australijos, Peru bei visų kitų kampelių, kur vizitas būtų tik svajonė.
Dar smagu būna, kai atkeliauja tarkim minkšta avis iš Japonijos, o voke guli dar pakelis keisto skonio sausainių (ach tie japonai). Arba šiaip koks magnetukas, saldainiukas, atvirukas - visi mieli dalykėliai.
Aišku, reikia pasiruošti ir tam, kad žaislas gali kelionės metu pasimesti, todėl geriau nesiųsti brangaus ir numyluoto pliušinuko, gauto pirmoje klasėje.

Aš pati į pasaulį esu paleidusi mažą meškiną ir avytę, o sulaukusi svečių iš įvairių vietų, tokių kaip Didžioji Britanija, Austrija, Italija, Kinija ir kt. Negalvokit, kad tai užsiėmimas tik vaikams - dalyvauti gali asmenys, sulaukę 16 metų (jaunesni - su tėvų leidimu), o ir tų paauglių čia beveik nė kvapo - dominuoja 30-40 metų sulaukę žmonės!

Tai va, toks smagus dalykas:) Chi chi, prisipažinsiu, minkšti žaisliukai man visuomet patiko ir, ko gero, patiks - nesvarbu, ar atrodysiu rimta ir pasitempusi, ar būsiu 20, ar 50 metų. Jie tokie jaukūs!

Patiko (1)

Rodyk draugams

Komentarų – 3

as jy myliu ir visada mylesiu as skrendu y kanada kur gyvena justin bieberis o skrisiu sausio 3d.

iveta | 2013-01-02 16:04

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic