BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kaip aš sumaniau tapti ale “dizainere”

Na, dizainerio darbas… čia viena iš mano svajonių po kokios redaktorės garsiame žurnale ar bestselerių autorės :D Juk labai labai smagu sukurti kažką naujo, atrasti kokių smagių dalykų, kurie suteiktų minčių kitam, taip gimtų dar gražesnis kūrinys ir t.t.
Radau tokią svetainę garmz.com (gerai, pati neradau, pakuždėjo nemokamas žurnalas, kurį radau PinkMilkshake kavinukėje. INFASHION berods). Ten visokio plauko žmogeliukai nupiešia tai, kas jiems šauna į galvą (suknelę, kelnes, pūstą sijoną ir t.t.), įkelia kelis kadrus, o surinkę daug širdučių gauna palaimos valandėlę, nes jų darbus nusprendžia pasiūti kokie rimtai nusiteikę dėdės. Aišku, atlygis yra pakankamai mažas, lygtais 5 % nuo sumos, tačiau vis tiek, koks kaifas :)
Nusprendžiau ir aš papiešti. Aišku, dar negalvoju, kad darbai verti aplodismentų, tačiau būtų smagu, jei kas tartų kokį žodelį po bandymu kurti.
Tam reikia, kad užsuktumėt čia: http://garmz.com/u/fF0c8, ten rasite mano patį pirmiausiąjį darbą, kurį įkėliau net šiandien! Lauksiu komentarų ir, jei patiks, širdučių paspaudimų ^.^

O logiškai mąstant, man liko dar metai iki grand apsisprendimo, kuo norėčiau būti. Nė nežinau, ką rinktis - kokią žurnalistiką, dizainą ar ką? Nes tiesiog pati neįsivaizduoju, kur link suka mano širdis. Vienintelis dalykas, kurį tikrai žinau, tai tas, jog kur kas labiau norėčiau susieti gyvenimą su humanitariniais mokslais.
Ech, bet gal apsispręsiu tiesiog… savaime? Tikiuosi :))

Patiko (9)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

labai mažai kas tiksliai žino, ką nori rinktis ateity.
aš dar dabar lygiai taip pat galvoju - ai, dar turiu pusmetį apsispręsti ką rinksiuos gyvenime. įtariu, kad kai praeis tas pusmetis, aš lygiai taip pat dar nežinosiu.
tad nesuk sau galvos tokiais klausimais - kai ateis laikas, vienaip ar kitaip į juos atsakysi, o dabar parintis neverta : )

vi | 2011-03-11 14:57

Tikiuosi, kad per likusį laiką bus lengviau apsispręsti :D

karakiwi | 2011-03-11 17:36

Žurnalistika yra super, bet aš pati db pradėjau abejot… dar keli metai su Lisauskiene pliusų grupėj? :DDD

delirium | 2011-03-11 22:56

Visko gali būti, kad išgyventumėm :D
Bet šiaip… well… yra laiko :DD

karakiwi | 2011-03-11 23:01

zurnalistika nieko gero.

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 08:04

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic