BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Koks mielas, geras, gražus, ramus, smagus šeštadienis!

Aaach, dabar sėdžiu prie kompiuterio ir rašau jums šį įrašą. Žinoma, tuo pat metu gurkšnoju šiltą arbatą ir kramsnoju “Bounty” batonėlio puselę.
Ką šiandien veikiau? Ogi nieko ypatingo. Ryte bandžiau save prabudint iš miego stadijos, tada pavalgiau, susiruošiau su mama į Ozą. ŠOPINGAAAS! :D
Na, nusipirkau tokią fainą fainą lengvą vasarišką suknytę, kai ką iš flo!, kaip, pvz, magnetuką ir šį penaliuką - pieno pakeliuką (jam buvo nuolaida, tai nesusilaikiau. Nesvarbu, kad tokį turi jau pusė mano pažįstamų:D):

Image and video hosting by TinyPic

Kadangi ryt mamos diena, aš turėjau puikų planą padaryti visai mielą dovaną (kadangi tas planas neįvyko, nesakysiu, kas tai buvo). Beet… mama pamatė vitrinoje nici aviukę ir įsimylėjo ją :D Ką gi, teko griebti ją niekam nematant. Oi kiek džiaugsmo bus rytoj :D Dešinioji priklausys jai, o kairiąją pati sau pasidovanojau:

Image and video hosting by TinyPic

Ir dar parodysiu, ką gavau iš savo antrojo tag’o! Pirmajame, kaip jau minėjau, o gal ir ne, iš Belgijos gavau auskariukus! O štai čia suprise tag’as iš Baltarusijos (aka Gudijos):

Image and video hosting by TinyPic

Keista, kad siuntėjas buvo vaikinas (iš voko su gėlytėmis spėjau, kad tai mergina), bet buvo smagu gauti mielą laiškelį, magnetuką, lipdukus su Minsko vietomis ir Kempiniuko liniuotę :)

Tai štai. Labai gera, kai nebereikia nešioti sunkių striukų. Dar labai gera, kai visi kieme augantys medžiai pasipuošia žaliais gražumais. Geriausia, kai tuo gali džiaugtis ne vienas, o su artimais žmonėmis :))

Gero vakaro, mielieji ;*.

Patiko (6)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic