BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Pavasari, baik kutenti man nosį!

Koks lievas pavadinimas… galva neišneša (jei ji išvis kažką neša) kažko protingo.

Žodžiu, kas įvyko gero per mano atostogas:
aplankiau ex mokyklą
atsikėliau pirmadienį
neprisimenu
suvalgiau du kiaušinius per Velykas ir iškankinau savo triušį.

Mat gi kaip turiningai praleidau linksmąją savaitę be pamokų :D
O šiandien… tam tadadam!… sužinojau (dalinai) savo sesijos pažymius!!
Iškilmingai skelbiu, kad jie nėra tokie superiniai, bet vis kažkas geresnio. Tai vat, matematika mane pasveikino 8, o anglų, deja deja, taip pat 8. Nors buvo 8,4!! Damn, kaip nekenčiu tokių keblių situacijų. Liko tik lietuvių! Geriau nespėliosiu, bus kaip bus.

Kaip jums pavasaris? Man tai visai geras. Šiandien netgi ta proga suvalgiau tris apelsinus (stengiuosi save varžyti, nes kai vieną suvalgau, tai jau nebesustoju), vieną batonėlį “Bounty” ir bananą. Čia, žinoma, priedai prie pusryčių ir pietų. Ir iš Taivano gavau labai mielą atvirutę, kuri iš tiesų atrodo gražiau, nei nuskenuota:

Jeigu jums įdomu, kodėl aš gavau atviruką, o jūs ne, tai galiu pasakyti, kad aš dalyvauju čia: http://www.postcrossing.com/. Mielas kompiuteriukas ištraukia tau adresą iš bet kurio pasaulio kampelio, tada nusiunti žmogui atvirlaiškį, o kai jis atvirutę gauna, užregistruoja, tada ir tau kažkas siunčia džiaugsmelį.
Kadangi viskas svetainėje apgalvota gan protingai, aš, išsiuntusi po kol kas 35 atvirutes, taipogi gavau 35 iš kitų kraštų + įvairios “thank you” cards (jei žmogui žiauriai patiko tavo atvirukas arba jis nesibodi pabendrauti, tai atsiunčia kokį atviruką - staigmenuką).

Dar postcrossinge yra toks geras dalykas kaip tag’ai - aš užtaginu žmogų, kuris parašė žinutę prieš mane, tam tikroje temoje, o mane užtagina žmogus, parašęs po maniškės žinutės. Aš buvau nusiuntusi auskariukus vienai merginai iš Anglijos, kuri, pasirodo, yra lietuvė, o šiandien gavau staigmeną iš Belgijos - super puper įpakuotus mažus ledinukus ir pingvinus prie ausies. Kaip nuskilo! Dvi porytės ^.^.

Tataigi, nors pašto ženkliukai kainuoja, bet ne karvė, nes jei turite daug valios neprisiųsti daug iškart, tai kartą į mėnesį išsiųstas popieriukas su šiltais žodžiais smarkiai piniginės nepaplonins. Siūlau visiems užsiregistruoti toje svetainėje (dabar vis daugiau lietuvių ten yra, kas yra žiauriai smagu), nes patirsit tokį gerą gerą jausmą, kai netikėtai pašto dėžutėje atsiras gabalėlis Malaizijos arba Italijos. O dar geresnis jausmas būna tada, kai žinai, jog pats savo atvirute kažkam praskaidrinai dieną :).

Sėkmės, gero vakaro ir skanios arbatos,
K.

Patiko (8)

Rodyk draugams

Komentarų – 5

mamma mia, aš 6 iš matiekos gavau :( anglų irgi 8, žaiiiiibas :D
o atvirukas labai mielas ir tos svetainės idėja super, turėsiu laiko-registruosiuos:)

xoxo, P

delirium | 2011-04-26 22:08

Bet užvis smagiausia, kai pašto dėžutėj atsirand’ gabalas (ne gabalėlis!) Suomijos.
Va tada jau laužus kurk ir laimės šokius šok… >:D

Apo | 2011-04-27 15:02

Bet iš lietuvių tada tikrai neblogai turėjai gauti:D
Registruokis, tikrai žiauriai faina:))

O aš tai vis svajoju, kad kada nors iš Prancūzijos mane pasieks atvirutė… ^.^

karakiwi | 2011-04-27 15:10

Mmm, kaip primena mano jaunystes dienorasti… :)))

Pratybos moksleiviui | 2013-04-03 01:02

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic