BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Šiaip sakau, jog esu “Forever Alone”, nekenčiu “Valentinkės”, bet slapta tikiu meile

Ar ne?
Ar tik daugelis iš mūsų taip nedarė vakar, romantiškąją, oi širdingąją, dienelę?
“Nešvenčiu Valentino dienos. Net nėra tokios šventės man” kokius 80 % dažniausiai būna MELAS. Juodas, paryškintas ir storas melas. Kodėl gi? Ogi todėl, jog kiekvienas žmogus širdyje žino, kad yra mylimas. Jis kažkam rūpi - močiutei, šuniukui, mamai ar galų gale kokiam autobuso vairuotojui. Kažkas jį prisimena, kažkas dėl jo išgyvena - forever alone būti niekaip neįmanoma.
Teoriškai. Praktiškai visi žmonės turi tokį “kaipmėgstuskųstis” sindromą. Kaip jis veikia? Pasakius, kad niekas jo nemyli, iškart atsiranda pulkas komentatorių, kurie rašo: “bajk tju!;@@@*” arba “mes tave visi mylim!!”. Tai, iš dalies, paglosto savimeilę.
Negaliu pasakyti, jog pati taip nesijaučiu - kartais mes, atrodo, esame tokie vieniši, kad net tas pats pirštas turi daugiau draugų nei mes. Bet taip nėra!

Jei koks aukštas blondinas(-ė) neatkreipia dėmesio į Tave, tai dar nėra pasaulio pabaiga. Juk Valentino diena yra MEILĖS diena, o mylėti galima visus! Nors daugiau dėmesio norisi sulaukti iš priešingos lyties atstovų, tam kartais kažkas sutrukdo. Po kol kas pavadinkime tai likimu. Tai vat.
Įrašo moralas (arba ne) - neverta skųstis, kad ir kaip norėtųsi ir tas neatrodytų kaip skundimasis, o verčiau apsižiūrėti aplinkui - pasaulyje yra tiek daug nuostabių žmonių! Draugai, artimieji visuomet jus mylėėėės :)

Patiko (18)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

Nemėgstu Valentino dienos. Ir tikrai ne dėl to jog esu vieniša. Tiesog tai toookia komercinė šventė. Žmogų reikia mylėti ne vieną dieną, o apvalius metus :)

breath | 2011-02-15 22:41

Sutinku:)) Todėl ir parašiau, jog taip daro tik 80% - esu tikra, kad net daugiau nei 20% nuoširdžiai nešvenčia tos dienos :)

karakiwi | 2011-02-16 11:00

Man labai dažnai pasireiškia “kaipmėgstuskųstis” sindromas, bet as niekur nerašau, kad manęs niekas nemyli:). Manau, kad Valentino diena skirta porelėms kurios labai sureikšmina visokiauskias dovanėles ar pripažinimą. Man tai diena kaip ir visos kitos, tik megstukas nuraudonuoja nuo gausybes širdučių.
P.S. Labai gražus tekstukas :)

dija14 | 2011-02-16 17:04

Aš pati dažnai skundžiuosi, jog manęs niekas nemyli, tačiau kai po šių žodžių pasiknaisioju giliau savo prisiminimuose, tai suvokiu, kad esu mylima kaip reikiant. :D ir taip dažnai dar yra sakoma, kai tavęs nemyli tas žmogus, kurį myli tu. Konkretus žmogus. Tad tai, jog tavęs nemyli Tomas, nereiškia, kad tavęs nemyli visi. :)

Simona | 2011-02-16 18:12

dija14 - galiu pagirti už tai (ir pagirsiu :D), kad niekur nerašai, nedarai stendų ir post’ų facebooke :D Nes dabar tai tik pažiūrėk - vien ašarų kampai. Ačiū!
Simona - Va va, sutinku!

karakiwi | 2011-02-16 19:20

Jz, tai nelaimingi žmonės, yra šventė tai švęskit, o ne bambėkit.

Vau | 2011-02-16 21:58

aisku ,jei yra progra reikia svesti visada.

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 08:10

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic