BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Susirašinėjimo džiaugsmai ir kitos smulkmenos

Hey! (ir aš dar sakiau, kad pildysiu blogą dažniau? Yeah, sure.)
Šiandien keliavau į paštą. Aš dažnai keliauju į paštą, taip dažnai, jog paštininkės, pamačiusios mane prie langelio, net nepaima siuntos lapelio ir iškart neša pačią siuntą. True story! Šis “populiarumas” mane šiek tiek gąsdina, tad stengiuosi rinktis kiek tolesnį nuo namų paštą, jei tai įmanoma.
Šiandien ryte turėjau važiuoti į miestą ir susitikti su viena panele prie Kotrynos bažnyčios dėl pirkimo-pardavimo dalykėlių. Kadangi ji vėlavo, aš nusprendžiau pažiūrėti, ką gero turiu savo tašytėje. Ištraukiau šį super mielą voką ir negalėjau atsigėrėti lobiu iš knygyno. Arbatinuotas vokas ir laiškas bei kelios mažos dovanėlės keliaus į Suomiją, kur jį po kelių dienų atidarys ir perskaitys mano susirašinėjimo draugė. Tikėtina, dar ir atrašys, chi chi.

Image and video hosting by TinyPic

Susirašinėjimas su penpal’ais yra žiauriai smagus užsiėmimas. Aišku, šiek tiek kerta per piniginę, bet kiek džiaugsmo yra tiems, kuriems tikras ranka rašytas laiškas yra 1000 kartų mielesnis nei emailo! Aš - viena iš tų žmonių.
Penpal’inti pradėjau nuo praeitų metų, kuomet per postcrossing’o forumą suradau skiltį “Pen-friendship”. Keli mieli mano amžiaus žmonės ieškojo susirašinėjimo draugų ir taip mes apsikeitėme adresais. Deja, visos draugystės su užsieniečiais nutrūko (tik draugystė su lietuve ir olandu (kuris moka šiek tiek lietuvių kalbos) išliko iki šiol!) ir taip šis pomėgis “atslėgo”. Tačiau šiemet banga vėl atplaukė ir per penpalworld bei tą patį postcrossingą atradau naujų draugų :) Rezultatas - daug laimės, skaudanti ranka nuo rašymo, bet tada vėl daug laimės!!
Suomė, kuriai ir keliauja šis vokas, yra kaip mano kopija kitoje šalyje. Niekada negalvojau, kad yra žmonių, kurių pomėgiai ir požiūriai į įvairius dalykus būtų beveik identiški! Ir kad mes taip ilgai susirašinėsim - jau skaičiuoju daugiau nei 10 laiškų, gautų iš jos. Ir po 5-6 lapus kiekvieną kartą! Tas jausmas, kai gauni spalvotą voką pašto dėžutėje, o jame guli laiškas, nuotraukos ir mažos staigmenos, labai mielas. Ir labai džiuginantis širdelę :) Dar neseniai gavau laišką iš belgės ir merginos iš Singapūro. Pastaroji man parašė du lapus vien apie jos šalį tuo miniatiūriniu azijiečių raštu ir nupiešė savo mokymosi sistemą. Irgi smagu.
Minusiukas - kai kurie penpal’ai iš tiesų niekada nebuvo girdėję apie Lietuvą. Tas liūdina (juk mes dar nedingę iš žemėlapio, ar ne?). Ir dar - kai kurie nusprendžia, kad atrašyti atgal yra too mainstream ir mūsų draugystė nutrūksta. Bet, anyway, gauti po kelis laiškus per mėnesį iš skirtingų šalių yra labai faina ir dar fainiau, kai bendravimas tęsiasi ilgai, kol žmogus nebebijo laiške rašyti to, kas jam tiesiog ant širdies. Ir anglų kalbos žinios lavinamos, čia tikrai geras dalykas :)

Tai tiek. Pasidalinau vienu iš savo džiaugsmų - jei ir jūs norit susirašinėti su bendraamžiais ar bendrų pomėgių turinčiais žmonėmis, išbandykite čia paminėtas internetines vieteles - penpalworld.com, forum.postcrossing.com ir t.t. Mačiau, kad ir manodrabuziai.lt lietuviai (aha, merginos ir vaikinai!) ieško lietuvių penpal’ų. Irgi smagu, yra tikimybė susitikti.

Na, va. Geros (pragariškai karštos) vasaros! Kad neperkaitintų galvelių,che che :)

P.S. Panelės, kurios komentuoja juokingus komentarus po mano įrašu apie Bieberį, kuris gal prieš 2 metus buvo parašytas - get over it. Iš tiesų grasinimai, tokie kaip “karakiwi, as iskasiu tavo karo kiwi ir su*isiu galva” skamba daugiau nei juokingai (šitą komentarą ištryniau, nes nepatiko). PEACE!

Patiko (6)

Rodyk draugams

Komentarų – 7

Gal ir visai smagu, jei tik turi tam laiko :).

Ž.M | 2012-07-28 00:02

Na, taip, laiško parašymas iš tiesų atima šiek tiek laiko, bet dabar labai gerai, kai vasara, jei kas nors neturi ką veikti (kaip aš):D

coraline | 2012-07-28 00:20

Iš kur tu gauni tokių mielų vokų?;D

Siela14 | 2012-09-13 15:59

Siela14, šis pirktas pašte, bet mačiau ir didesniuose knygynuose prie Sigutės Ach atvirukų :)

coraline | 2012-09-18 21:42

juokingas vokas:)))

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 07:40

Tokie siuntiniai tikrai džiugina pakelia nuotaiką. Puikus užsiemimas ir veikla! :)

Arijus | 2015-08-21 09:23

Rekomenduoju https://www.penpaland.com kalbų mainų remiantis svetainė

Eduardo Silva | 2017-07-03 22:50

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic