BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vasara nėra tokia graži, nors…

Sveiki :)
Išsiilgau savo šilto ir jaukaus blogo, kuris, po velnių, visai į tokį nepanašus.
Tiesą sakant, blogo rašymas yra sunkus dalykas. Sugalvoji kažką, rašai, rašai, o tada op! ir ištrini viską, nes perskaičius iš naujo tai atrodo kaip didžiausias bullshit. O ir parašius kažką galvoji, kas čia per mėsmalynas, bet jau įstumi įrašą į likimo rankas ir eini susitepti sumuštinio.
Vasara. Vasara? Vasara!

Vajei, kokie džiaugsmai buvo birželio pirmąją, kiek facebook’e sužydėjo įrašų apie tai, kad dabar atėjo “mūsų dienos, mūsų naktys. Užvaldysim miestą! Summer 2011 - tu mūsų!”, tačiau…
Iš tiesų viskas nėra taip, kaip atrodo. Pirmoji birželio pusė smagi, nespėji susitikti su draugais, vis norisi kažką nuveikti, tada [boring], tada kažkur išvažiuoji, tada [boring] ir taip iki kokio rugpjūčio vidurio, kol visi grįžta iš turkijų ir pasidaro normalus oras.
Cha, jau žinau, kas sukasi kažkurio galvoje - ‘kodėl, po velnių, tu sėdi prie kompo ir rašai šį įrašą, kai gali išeiti į lauką ir džiaugtis saulės bučinukais?”. Aš irgi savęs to kartais klausiu. Na, nueinu, pavaikštau, susitinku su draugais, taip… bet pasiilgau tų laikų, kai vos kažkur suspėdavau. Iš mokyklos namo, namų darbai, tv, būreliai, visokie projektai ir t.t…. Taip, tai tikrai keista, kad apie tai galvoju, kadangi esu tinginys nr. 1, tačiau… Smegeninėje susišvietė, kad turiu galiausiai ne mirinėti vieniša, o KAŽKĄ daryti.
Šiandien susitvarkiau po stalu *audringi plojimai*, o greitai susitiksiu su seniai matyta drauge. :)
Ir tada nebesiskųsiu.

Vasara yra toks dalykas, kai apmąstai viską daugiau kartų, nei norėtum, bet vis tiek nieko nedarai. Oh well :D

Patiko (7)

Rodyk draugams

1 komentaras

Aciu, tikrai nuostabus blogas ir straipsniai.

PLASTIKINIAI LANGAI | 2014-08-13 07:32

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)
Nauji įrašai

Nauji komentarai

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic